Személy- És Vagyonőr Szentes

Bon-sec vagyonvédelmi kft. - Csongrád Megye
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Hungerit Zrt. Szentesi központjába keresünk kizárólag érvényes papírokkal rendelkező női valamint férfi személy- és vagyonőr munkatársakat. Érvényes plasztikkártya + tanúsítvány, vagy új OKJ bizonyítvány. Feladatok:
Telephelyre be- kilépők kontrollálása, regisztrálása, ruházat, csomag átvizsgálás, telephely őrzés.Számítógépes regisztrálás, kamerák felügyelete, mérlegelés.Főállásban, határozatlan idejű munkaszerződéssel, alkalmazotti, teljesen jogtisztán bejelentett munkaviszony.Vezénylés szerinti munkarend.A Munka Törvénykönyve szerint megjáró illetményeket fizetett ünnep, túlóra, éjszaki pótlék, stb. illetve útiköltség térítés biztosítjuk. Nagycsaládosok előnyben, családi adókedvezmény, személyi adókedvezmény, mind leírhatja az adójából az Önnek járó kedvezményt és ennyivel emelkedik a nettó bére.Bérfizetés minden hónapban átutalással történik + SZÉP kártyára 20.000,- Ft cafetéria.Bérezés :
nettó 295.000 Ft/hó-tól beosztástól függően + erre jön a 20.000,- FT cafetériaKultúrált, ápolt megjelenés, empátia, jó kommunkációs képesség, türelem, tolerancia, lojalitás.Számítógépes ismeret.Korábban ilyen területen szerzett tapasztalat.