Szegmensvezető

Rosenberger automotive cabling kft. - Jász-Nagykun-Szolnok
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

A termelési tervek alapján a gyártási folyamatok megszervezése, felügyelete A költséghatékony termeléshez szükséges személyi, tárgyi és technológiai háttér biztosítása Munkafolyamatok optimalizálása, hatékonyság növelése A termelési költségek optimalizálása, folyamatos nyomon követése Eseti és rendszeres karbantartások tervezése, teljes körű koordinálása Gyártási technológiák fejlesztésében való részvétel Termékgyártási folyamatok fejlesztésében való részvétel Versenyképes jövedelem Elkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely Juttatási csomag céges autó, törzsgárda jutalom, egyedi és céges teljesítmény alapján év végi bónusz Továbbképzési lehetőségek Gépész vagy villamosmérnöki végzettség, 300+ fős üzem/termelés vezetésében szerzett 3-5 év tapasztalat Felhasználói szintű számítógépes ismeretek Erős szervezési és vezetői készségek Határozott, magabiztos személyiség Kiváló problémamegoldó - és kommunikációs készség Analitikus gondolkodásmód Önálló, pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés Autóipari gyártó cégnél szerzett tapasztalat Magabiztos német és/vagy angol nyelvtudás írásban, szóban