Számlázási Ügyfélszolgálati Ügyintéző Szeged

Yettel magyarország zrt. - Szeged
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Ügyfeleink részéről telefonon és elektronikusan érkező kérdések, kérések és panaszok megválaszolása, esetleges problémáik megoldásaÜgyfeleink általános tájékoztatása, az egyedi igényeikhez igazodva szolgáltatásaink és tarifacsomagjaink ajánlása, értékesítéseAz említett feladatok adminisztrálása Miért jelentkezz a csapatunkba?Egyedi munkarendben dolgozhatsz hétköznap 8:
00-20:
30 között, hétvégén ügyeleti rendbenSzélesebb jogosultsággal azonnal teljesítheted ügyfeleink kéréseitAz ügyfélélmény fontos számunkra, ezért magasabb kezelési idővel dolgozhatsz ebben a csoportbanElőre meghatározott beosztás szerint, nem hívás alapú, írásban érkező feladatokat oldhatsz megPéntek-Szombat-Vasárnap pedig biztosítjuk számodra a Home Office munkavégzést.Rendelkezel legalább középfokú végzettséggelGyakorlott MS Office használó vagyJól kommunikálsz írásban és szóban is, udvarias vagy és meggyőzőÉrdekelnek a számlázással kapcsolatos kérdésekSzeretsz hatékonyan és precízen dolgozniJó konfliktuskezelési készség, rugalmasság jellemezÜgyfélközpontú a gondolkodásmódodNem állnak távol tőled az értékesítés és a telekommunikációs szolgáltatásokSales orientált vagyIdegennyelv-tudásRendelkezel ügyfélszolgálati és ügyfélkezelési tapasztalattal