Számlázási És Logisztikai Ügyintéző

Viastein kft. - Biharkeresztes
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Vállalatirányítási rendszer megfelelő moduljának kezelése szállítólevél készítés, számlakészítés, Számlázási folyamatokkal járó egyéb adminisztrációs feladatok ellátása, adminisztrálása, Részvétel a számlázási folyamatok előkészítésében, dokumentációk összegyűjtésében, Kimenő szállítások számlázása könyvelési programon keresztül, Eladási árak ellenőrzése, egyeztetése, Kiszállítások – visszaszállítások nyomon követése, Fuvarok nyilvántartásának vezetése, fuvarszámlák és fuvarokmányok ellenőrzése, Fuvardokumentumok feldolgozása, számlázási feladatok pontos elvégzése, Számlázással kapcsolatosan felmerülő reklamációk kezelése, ügyintézése, Heti, havi, vagy időszakos riportok készítése, kimutatások határidőre történő leadásaTeljesítési igazolások kiállításaHónap végi zárásban való aktív részvétel és kapcsolódó feladatok elvégzése leltározásVersenyképes juttatási csomag, Fiatalos csapat, barátságos légkör, Hosszú távú munkalehetőség, stabil munkahely Legalább középfokú végzettségFelhasználói szintű MS Office ismeretJó szervezőkészség, rugalmasságPontos precíz munkavégzésÖnálló munkavégzésHasonló területen szerzett szakmai tapasztalatPénzügyi, gazdasági, logisztikai végzettség