Számlaellenőrzési Munkatárs Gm-1442

Talentis group zrt. - Budaörs
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Személygépjármű flotta bejövő műszaki számláinak igazolása, különös figyelemmel annak műszaki tartalmára, valamint partnerek szerződéseiben foglalt feltételek kontrollálása.
Személygépjármű flotta bejövő műszaki számláinak tartalmi és alaki ellenőrzése során talált hibák kezelése.
Személygépjármű flotta kimenő műszaki számláinak kiállítása az ügyfelek részére.
Kapcsolattartás ügyfelekkel, szállítókkal, társosztályokkal.
Számviteli zárásban való együttműködés.
Nyilvántartások vezetése.Versenyképes jövedelem
Határozatlan idejű, főállású munkaviszony
Próbaidő után cafeteria
Könnyen megközelíthető munkahely, rögtön az M1 melletti lehajtónál
Munkába járási költségtérítés
Támogató vezető és összetartó csapat segít a betanulásban
Nyitottak vagyunk a ötletidre
Kiemelkedő informatikai és irodai környezet biztosítunk számodraLegalább középfokú végzettség
Excel magas szintű használata képletek, függvények, kimutatások
Folyamatban való gondolkodás
Önálló, precíz, megbízható munkavégzés
Proaktivitás
Csapatszellem
Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
Ügyfélorientált gondolkodás
Jó koordinációs képességautóiparban szerzett szakmai tapasztalat
F1 rendszer flottakezelő szakendszer ismerete