Szállodaigazgató Gh-1446

Talentis group zrt. - Budapest
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

A munkáltatói jogkör gyakorlójaként az általa vezetett szálloda működésének teljes körű összefogása, irányítása,
A Társaság stratégiájának és tervfeladataink szervezetre vonatkozó érvényesítése,
A szervezet tevékenységével kapcsolatos célkitűző, koncepcióalkotó, tervezési, szervezési, irányítási, ellenőrzési és értékelési feladatok elvégzése,
A feladatok megfogalmazása, rendszerezése és kiadása,
A szervezet erőforrásaival /anyag és munkaerő/ való megfelelő gazdálkodás,
Munkakörök meghatározása, létszámnormák kialakítása, a szervezet érdekeltségi rendszerének kialakítása,
Költségek ellenőrzése, folyamatos racionalizálása,
A foglaltsági adatok, előrejelzések figyelemmel kísérése,
Beszállítók felülvizsgálata, tendereztetése,
Hiányzó sztenderdek és ellenőrzési rendszerek kialakítása, bevezetése.Szakmailag sokszínű, komplex feladatkör,
Versenyképes jövedelem,
Stabil, megbízható nagyvállalati háttér,
A próbaidő leteltével kedvezményes üdülési lehetőség a szállodaláncon belül.Felsőfokú szakirányú végzettség,
Minimum 5 éves szállodaigazgatói vagy szállodai operatív területen vendéglátás vagy szálloda területen szerzett vezetői tapasztalat,
Angol/német felsőfokú nyelvtudás,
Kiemelkedő és autentikus vezetői készségek,
Üzleti és stratégiai gondolkodásmód,
Kreativitás, dinamikus személyiség,
Szervezési és probléma megoldó készség,
Hostware és/vagy Flexys szállodai szoftver ismerete.