Szállodai Takarító

Accor-pannónia hotels zrt. ibis styles budapest center - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Keressük kollégáinkat szobai VAGY közösségi tér takarításra. A szállodai szobák és a közös helyiségek professzionális szintű takarítása az ibis Styles márka elvárásainak megfelelőenGondos, alapos munkáddal biztosítod, hogy minden vendégünk valóban otthon érezze magátMunkavégzés heti 40 órában, beosztás szerint, esetenként hétvégén isKellemes környezetben történő munkavégzés egy megbízható nagyvállalatnálÉtkezési hozzájárulásÚtiköltség hozzájárulás távolsági és budapesti közlekedésre egyarántHousekeeping jutalom, átlagon felüli szobatakarítás eseténKözösségi programokAll Heartists dolgozói kedvezménykártya, partnerkedvezményekTörzsgárda jutalom, kimagasló teljesítmény elismeréseNegyedév és Év Dolgozója JutalmakAll You Can MoveÉv végi jutalomGondos, precíz munkavégzés, rendszeretetVendég- és minőségközpontú gondolkodásNagy munkabírásUdvarias magatartásJó csapatszellemSzállodában, takarításban szerzett tapasztalat