Szállodai Recepciós

Danubius hotels zrt. - Veszprém
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Elsődleges feladatod a vendégélmény biztosítása, így proaktív, segítőkész hozzáállást kérünk nap, mint nap Kollégáinktól.Közös feladatunknak érezzük, hogy ne csak Csapatunk tagjai tervezzenek velünk hosszú távon, hanem Vendégeink is visszatérjenek hozzánk.Tudnod kell kezelni az esetleges panaszokat és együttesen megoldani a Kollégákkal.Mivel adminisztráció teszi ki a napok jelentős részét, fontos, hogy precízen kezeld a rendszereinket, táblázatokat és jól tudj kommunikálni - angolul is.Ezen kívül:
check in és check out folyamatok, vendégszámlák megnyitása, árak, fizetési módok, terhelések ellenőrzése, szállodai kassza vezetéseA Danubius családias szállodáiban mind Budapesten, mind vidéken támogató vezetőségre, részletes betanítási folyamatra és hosszútávú karrierútra számíthatsz!Az alapbéren kívül kimagasló cafeteria rendszerünk van, melyet szabadon választható módon kérheted akár SZÉP kártyára, vagy kérheted plusz bérként.Ingyenes személyzeti étkezést biztosítunk Neked.Díjmentesen gondoskodunk munkaruhádról és a szállásodról.A Danubius munkatársi kedvezményekkel pedig családtagjaiddal és barátaiddal kedvezményes áron tudsz megszállni a Danubius szállodáinkban.Előrelépési lehetőség és folyamatos szakmai képzések!Minimum középfokú végzettséged vanÖrülünk, ha van már releváns tapasztalatod, de lelkes kezdők jelentkezését is várjukMagabiztos, kommunikációképes angol nyelvtudással rendelkezelSzámítógépes ismeret stabilHatározott, megnyerő fellépés, kiemelkedően jó kommunikációs készség jellemezRugalmas munkarend vállalásaTovábbi előnyt jelent az egyéb idegen nyelv ismerete, OPERA rendszerben való jártasság!