Szállodai Recepciós Siófok

Monk solutions kft. - Somogy Megye
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

A vendégelégedettség nyomon követése és a magas szintű vendégélmény biztosításaVendégek érkeztetése, utaztatásaKapcsolattartás a vendégekkel, vendégciklusok felügyeleteSzállodai szoftver SabeeApp napi szintű használata, házipénztár vezetése, számlázás, számlafizettetés, elszámolások elkészítéseSzállodai foglalások kezelése, vendégkommunikáció a különböző csatornákon keresztül, telefonos és e-mail megkeresések megválaszolásaVendég visszajelzések kezelése, megválaszolása, továbbítása az illetékesnekMunkavégzés váltott műszakban, beosztás szerintVersenyképes fizetésBejelentett, hosszú távú munkaviszonyElegáns, modern munkakörnyezet Összetartó, szakmailag felkészült, lendületes csapatFejlődési lehetőség, stabil céges háttérÁpolt, igényes megjelenés a munkakör alapfeltételeKiváló problémamegoldó képesség, talpraesettség1-2 év releváns szakmai tapasztalatLegyen talpraesett, vidám, terhelhető, valamint nyitott, rugalmas és kommunikatívTárgyalóképes, aktív angol nyelvtudásVendégközpontú szemléletTalpraesett, céltudatos, minőségorientált kollégák jelentkezését várjuk12 órás váltott műszak vállalásaAngol mellett más idegen nyelvek aktív ismerete németTöbb éves szállodaiparban szerzett tapasztalatSabeeApp szállodai szoftver ismerete