Szállodai Recepciós Állandó Éjszakai Műszak

Zeina hotels - Budapest
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Érkezteti a vendégeket, számláikat folyamatosan vezeti, fizettet és elszámol, műszak végén kasszát zárKözvetíti az üzeneteket, gondoskodik a vendégek ébresztéséről, megszervezi az érkező és utazó vendégek szállításátBiztosítja, hogy a vendégnek nyújtott szolgáltatások kifogástalanok legyenekKezeli a szállodai pénztártProgramokat szervez a vendégek számáraNapzárást csinálTeljes munkaidős munkalehetőségHatározatlan időtartamú munkaviszonyMunkába járás támogatásaPiacképes fizetés, borravaló lehetőségeKellemes nemzetközi munkakörnyezetStabil, megbízható munkahelyTámogató, fiatalos és összetartó kollektívaKedvezményes szállásfoglalás partnerszállodáinkban AYCM - Sportolási lehetőségKözépfokú végzettségAktív angol nyelvtudás elengedhetetlenSzállodai tapasztalatJó kommunikációs készség és magabiztos fellépésVendégorientált szemléletmódÁllandó éjszakai műszak vállalása