Szállodai Konyhai Kisegítő Szezonmunka

Mads work kft. - Balatonszemes
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Zöldségek tisztítása-szeletelése,saláta bár összekészítése utasítás szerint,konyhai rend és tisztaság megtartása utasítás szerint,fehér mosogatóban mosogatógéppel eszközök elmosása,fekete mosogatóban edények kézzel való tisztítása-elrakás,műszakban lévő szakács kérésének betartása és munkája segítése pl:
panírozás, elkészült ételek elrakása stb.Nyári szezonra keresünk, balatonszemesi, három csillagos hotelbe, konyhai kisegítő/mosogató kollégákat.Munkaidő:
Heti 40 óra, 2 műszakos munkarendben:
6:
00-14:
00/12:
00-21:
00 - váltakozó műszakokMunka időtartama:
2024.10.31-igbüntetlen előélet,legalább alapfokú végzettség,tiszta, igényes, rendezett megjelenés,pontosság, megbízhatóság,hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel, jó erőnlét edények emelése stb...,kisebb monotonitás tűrésepl. fehér mosogatóban ugyanolyan tányérok-eszközök tisztítása 1,5-2 órán keresztülhasonló munkakörben szerzett tapasztalathelyi/környékbeli lakos