Szállodai Karbantartó (Shift Engineer)

Corinthia hotel budapest - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Uplift Your Career with Corinthia Budapest!
Főbb feladatok:
Az épület, az épületgépészeti és elektromos rendszerek, az épületfelügyeleti rendszer kezelése és ellenőrzése
Az épület elektromos berendezéseinek kezelése és javítása
A mechanikus és elektromos rendszerek és a hozzájuk tartozó berendezések karbantartása, tesztelése, hibaelhárítása és javítása (pl:
vízszivattyúk, tűzoltó és tűzérzékelő rendszerek, melegvízrendszerű kazánok, gőzkazánok, motorvezérlő központok és elektromos kapcsolóberendezések, úszómedencék berendezései, felvonók, világításvezérlők, stb.).
Megelőző karbantartások elvégzése és nyilvántartása az éves terv szerint
Hozzájárulás a szükséges alkatrészek elérhetőségéhez az üzletmenet folytonosságának biztosítása érdekében
A munkatársak feladatainak kiadása, nyomonkövetése és visszaellenőrzése
Elvárások:
Villanyszerelő végzettség
Legalább 3 év szakmai tapasztalat a főbb feladatoknak megfelelően preferáltan szállodai környezetben
Angol nyelvtudás
Pontos, precíz, önálló és biztonságos munkavégzés
Amit kínálunk:
Luxus szállodai munkakörnyezet
Cafetéria
Személyzeti étkezés a munkavégzés során
Privát egészségbiztosítás
Egyenruha mosoda szolgáltatással
Nemzetközi Corinthia kedvezmények
Munkavállalói elismerési díjak és események
Tanulási és fejlődési lehetőségek
A jelentkezéseket szakmai önéletrajz csatolásával várjuk.
CORINTHIA BUDAPEST, MAGYARORSZÁG