Szállodai Gondnok

Grand hotel esztergom - Komárom-Esztergom
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Hulladék kezelése és logisztikájaA hotel kertjének gondozásaAlkalmi jelleggel asszisztencia biztosítása karbantartó kérésére házon belüli logisztikáraAlkalmi jelleggel a konferenciatermek igény szerinti berendezése és átrendezéseA karbantartáshoz szükséges anyagok és felszerelések beszerzéseA téli időszakban az épület körül a hó eltakarítása, és a járdák csúszásmentesítéseAlkalmi jelleggel a szobai nagytakarításban való részvételEgy barátságos, összetartó közösségSzakmában versenyképes juttatási csomagSzervízdíjból való részesedésTérítésmentes személyzeti étkezésFejlődési és tanulási lehetőségGyönyörű munkahelyi környezetet2-3 év tapasztalat kertészeti területen, szállodában hasonló munkakörben előnyt jelentGyors helyzetfelismerő és problémamegoldó képesség, vendégközpontú gondolkodás, hozzáállás, önállóság, határozottságPrecíz, megbízható és lelkiismeretes munkavégzésJó kommunikációs és együttműködési képesség, csapatmunka