Szállodai Biztonsági Őr

Nevadasec prémium szolgáltató korlátolt felelősségű társaság - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Szívesen dolgoznál Budapest legszínvonalasabb munkahelyeinek egyikén? Szeretnéd az angol nyelvet gyakorolni, szakmailag fejlődni, piac feletti bérezést hazavinni?Többé nem kell külföldre költöznöd a jó fizetésért, itthon is dolgozhatsz nemzetközi környezetben! Próbáld ki magad egy belvárosi luxusszálloda vagyonőreként!Feladatok:
Személy-, tűz- és vagyonvédelmi feladatokban való aktív részvétel. Vendégeink és cégünk vagyontárgyainak őrzése, az alkalmazottak és vendégek személyi biztonságának szavatolása. Napi rutin feladatok ellátása:
lobby jelenlét, kulcskiadás, járőrtevékenység, illetve egyéb biztonsági feladatok rendszeres illetve eseti végrehajtása.· rendkívül igényes környezet· korrekt munkáltató· szolgálatvezetői pótlék· szolgálati napokon térítésmentes étkezés· 12 órás munkarend· pihenést és magánéletet lehetővé tevő, tervezhető beosztás· ingyenes formaruhabiztosítása a próbaidő letelte után· vidékieknek a munkába járással kapcsolatos utazási költségtérítés· belső képzések, továbbtanulás segítése tanulmányi szerződéssel· előrelépési lehetőség csoportvezetőnek, még magasabb bérezésért· kiváló csapat, intelligens kollégák·személy- és vagyonőri végzettség+ tanúsítvány, megszerzésében segítünk· társalgási szintű angol nyelvtudás· alapvető számítógépes ismeret· ápolt, igényesmegjelenés· jó kommunikációs készségszállodabiztonsági tapasztalategyéb idegen nyelv ismerete angolon kívül