Szállítói Folyószámla Senior Munkatárs

Mol gbs magyarország kft. - Budapest
új ajánlat (03/05/2024)

munkaköri leírás

A GBS a MOL Csoport pénzügyi és HR szolgáltató szervezete, amely tevékenységét Magyarországon és Szlovákiában végzi. A GBS széleskörű pénzügyi és management számviteli, kontrolling, illetve HR tevékenységgel támogatja a MOL Csoport működését. Feladatai közé tartozik a teljes körű könyvvezetés, illetve az adózáshoz, kockázatkezeléshez és likviditás biztosításához kapcsolódó feladatok elvégzése. A GBS több mint 500 munkavállalót foglalkoztat főként Budapesten, Pozsonyban és Tiszaújvárosban.

A MOL Csoport pénzügyi szolgáltató vállalata, a MOL GBS Magyarország Kft.,

Accounts Payable Senior Associate

Pozícióba keres kollégát
A MOL Campusba XI. kerületi munkavégzéssel.

Bejövő (szállítói) számlafeldolgozás komplex/új típusú számlák esetén, fizetési javaslat jelentés egyeztetése, riportálás, egyéb szállítói számlákkal kapcsolatos feladatok, például, de nem kizárólag:
a folyamatok dokumentációja, workflow monitorozás és ahhoz tartozó műveletek ellátása, a csapat tagjainak támogatása.

Feladataid lesznek:
Bejövő (szállítói) számlaellenőrzés az aktuális szabályozási követelményeknek megfelelően. Komplex/ új típusú számlák feldolgozása.
Workflow monitorozás és ahhoz tartozó műveletek ellátása, beleértve a nyitott elemek ellenőrzését és kitisztázását.
SAP automatikus fizetési javaslat riportegyeztetés és korrekció, megerősítés a fizetési csoport számára és manuális, sürgős fizetési kérelmek feldolgozása (beleértve a szállítói számlaellenőrzést és a fizetés előkészítését).
A zárási időszakhoz kapcsolatos GR/IR főkönyv egyeztetés és kitisztázás, elhatárolások számítása és könyvelése, szállítói számlaegyeztetés, egyéb zárással kapcsolatos feladatok a zárási ütemterv szerint.
Folyamatok dokumentációjának készítése és frissítése. Szabályozási változások esetén a folyamatok monitorozása, felmérése és folyamatmódosításokra való javaslattétel.
Csapattagok támogatása, betanítás és problémamegoldás.
Részvétel a folyamatfejlesztési projektek kezdeményezésében és teljesítésében, a csapattagok támogatása.
Csapat tagjainak helyettesítése távollétük alatt.

Amit kérünk tőled:
Gazdasági, pénzügyi, számviteli egyetemi/főiskolai végzettség
3 év számviteli/szállítói folyószámla tapasztalat
Haladó számviteli tudás (mérlegképes könyvelői végzettség előny)
MS Office (Outlook, Excel, Word, PowerPoint);
ERP ( SAP preferált), MM&
FI A/P tudás
Középfokú angol nyelvtudás

Amit ajánlunk:
XXI. századi high-tech irodai környezet
Magas színvonalú, komplex munka egy profi csapat tagjaként
Fejlődési lehetőségek külső-belső továbbképzéseken keresztül
Versenyképes juttatás, cafeteriával
Home office lehetőség
Magán egészségbiztosítás
Céges telefon, laptop

Nézd meg az irodánkat:
http:
//molcampus.Hu/
Nézd meg milyen az élet nálunk:
#lifeatMOL https:
//mol.Hu/hu/karrier/a-mol-mint-munkahely