Szállító-Logisztikus

Vap magyarország kft. - Budapest
30+ napja (04/05/2024)

munkaköri leírás

A napi frissen elkészült félkésztermékeink budapesti éttermeinkbe történő eljuttatása az éttermek egyike sem külkerület, A központi raktárunk készletének rendben tartása, fogyásának monitorozása, A központi raktári készlet fogyásának dokumentációja, Étteremvezetőkkel történő folyamatos kapcsolattartás, Fiat Talentoméretű autó megpakolása, majd a szállítási helyszínre történő lerakodás. Stabil vállalati háttérVersenyképes bérezésTeljes, vagy akár részmunkaidős lehetőségElőre egyeztetett munkaidő-beosztás 1 hónapra előreBejelentett hosszú távú munkaviszonyÖnálló munkavégzés többnyire autóban, egyedülSegítőkész vezetés, fiatalos csapatJó hangulatú munkanapok kiváló csapatbanIngyenes személyzeti étkezés napi meleg étkezésB kategóriás jogosítvány ÉS erős vezetési rutin, Erkölcsi bizonyítvány, Megbízható, precíz személyiség, Terhelhetőség és rugalmas, önálló munkavégzésre való hajlandósághasonló területen szerzett tapasztalat