Szállítmányozási Asszisztens

Holland colours hungaria kft. - Szolnok
30+ napja (25/04/2024)

munkaköri leírás

Megrendelések folyamatos figyelemmel kísérése és azok feldolgozása,fuvarszervezés,kiszállításokhoz:
szállítmányozási okmányok elkészítése:
számlák, CMR, vámokmányok,folyamatos kapcsolattartás - magyarországi és hollandiai – vevőszolgálattal, fuvarozókkal.Versenyképes jövedelemCafeteria juttatás nettó 455.260 Ft/év,évvégi ajándékutalvány közel 85.000 Ft értékben + ajándékcsomag30,- Ft/km utazási költségtérítés100%-ban támogatott távolsági busz / vonat bérletnyereségrészesedés, dolgozói részvényjuttatásiskolakezdési támogatás 40 000 Ftnyelvi képzések finanszírozásaélet- és balesetbiztosításönkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulássportolási lehetőségek támogatásaingyenes orvosi szűrővizsgálatokingyenes kávé, tea…havonta biztosított tisztasági csomagsegítőkész, barátságos, humán értékekkel bíró munkakörnyezet:
Korábbi évek dolgozói elégedettségi felmérésének eredménye alapján munkavállalóink 42,2%-a teljesen, 46,9% potenciálisan elkötelezett a vállalat irányában„Itt az emberek számítanak, nem csak az erőforrások, mint sok más cégnél.”„Támogató és családias a légkör.”„Maga a vállalat mindig arra törekszik, hogy munkatársaiban megerősítse a tisztelet érzését, és emberségesen bánik alkalmazottjaival.”„Nem érzem magam "
Biorobotnak"
a munkahelyen, a vezetők szociálisan érzékenyek a dolgozókra és értékelik a jó alkalmazottakat.”„Segítőkészek, a problémákat nyíltan meg lehet beszélni, a hibákat nem szidják, hanem megoldást keresnek, hogy legközelebb ne forduljon elő.”szakirányú középfokú végzettség és logisztikai vagy szállítmányozási OKJ-és képzés,előny minél több év munkatapasztalat logisztikai osztályon, szállítmányozási területen,angol nyelv szóban és írásban – középszintű tudás,személyes hozzáállás:
pontosság, csapatszellemben való gondolkodásB kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat.