Szakterületi Koordinátor

Magyar posta zrt. - Budapest
új ajánlat (25/06/2024)

munkaköri leírás

Koordinációs feladatok ellátása, egyeztetések megszervezése, kiemelt feladatok megvalósításának figyelemmel kísérése, a vezetés tájékoztatása.
Vezető munkájának szakmai támogatása.
Szakmai anyagok döntésre történő előkészítése.
Közreműködés a szakmai feladatok ütemezésének kialakításában, a végrehajtás támogatásában.
A szakmai folyamatok megvalósításának, határidejének figyelemmel kísérése.
Belső szolgáltatással összefüggő koordinációs feladatok ellátása, elszámolások biztosítása.
Adatgyűjtés, adatszolgáltatás koordinálása, közreműködés és támogatás a szakterületi elemzések, beszámolók, szakmai anyagok elkészítésében.
A szakterület vezetőjéhez közvetlenül tartozó szakterületen működő szakmai teamek munkájának támogatása.
Folyamatos, illetve eseti adatszolgáltatás biztosítása munkafolyamatokhoz az üzleti, szakmai társosztályok, belső szolgáltatók, stratégiai szakterületek részére.
Vezetői igény és felhatalmazás szerinti közreműködés célellenőrzések lebonyolításában.
Kapcsolattartás a társszervezetekkel, a szakterület képviselete vállalati projektekben, munkacsoportokban.
Szakmai és szakterületi konzultációk, továbbképzések, előadások megszervezése, lebonyolítása.
Közreműködés a vezetői információs rendszer kialakításában működtetésében konzultációk megszervezése, lebonyolítása.
Közreműködés a szakterületi minőségbiztosítási folyamatokban, a minőségi mutatók szabályozókban meghatározott elvárásai és azok teljesülése érdekében, intézkedésben való közreműködés.Hosszútávú munkalehetőség, határozatlan idejű szerződés,
Könnyen megközelíthető, Budapest XIII. kerületi munkavégzési hellyel,
Önálló munkavégzésszakközépiskola/gimnázium,
Marketing-értékesítési, logisztikai, postaforgalmi, gazdálkodási, humán, műszaki, jogi szakirány
1-3 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat,
Önállóság, jó problémamegoldó képesség,
Minőségorientáció,
Rugalmasság,
Priorizálásra való képesség.