Szakértékesítő Keszthely

Euronics – vöröskő kft. - Zala Megye
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Értékesíts úgy, hogy elérjük a havi terveket, vagy akár túl is szárnyalhatjuk azt. A cél az, hogy minél több elégedett vásárló térjen vissza hozzánk.
Te fogadod a vásárlókat, méred fel az igényeiket és támogatod őket abban, hogy megtalálják a számukra legmegfelelőbb árucikket
Tőled függ, hogy a termékek a polcokra kerüljenek a raktárból
Nyilván tartod a vásárlók által visszahozott cseretermékeket, megfelelően tárolod a keletkezett csomagolóanyagot, göngyöleget
Részt veszel az éves leltár lebonyolításában
Szem előtt tartjuk, hogy fejlődhess, ezért biztosítjuk az oktatásodat online, vagy a veszprémi központunkbanalapbér 335 000 Ft + teljesítmény alapú bérezés
Tényleges átlag értékesítő fizetés:
bruttó 454 776 Ft 2023. január-december tényleges átlag bruttó fizetések minden bérelemmel és cafeteriával együtt, a teljes hónapot napi 8 órában ledolgozottak tekintetében.
Béren kívüli juttatásaink:
Bruttó 40.000 Ft/hó cafeteria Szép- és Edenred kártya próbaidő alatt is, az első teljes hónaptól
Lojalitási bónusz már a 6. hónaptól ennek részleteiről tájékoztatunk az interjún
Utazás költségtérítés
Munkaruhaminimum 8 osztályos végzettség
Kiváló kommunikáció
Szellemi és fizikai terhelhetőségértékesítésben szerzett tapasztalat