Szakeladó-Pénztáros Balatonfüred

Spar magyarország kft. - Veszprém
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

A pult folyamatos ellenőrzése, áruval való feltöltéseFeltüntetett árak határidőre történő aktualizálása, a szavatossági idők figyeléseReklámanyagok szakszerű kezelése, kihelyezése, tárolásaÁllandó udvarias kapcsolattartás a vásárlókkalPénztárosi és pénztárhoz kapcsolódó feladatok elvégzéseKiszámítható, versenyképes bér és az alapjövedelmen kívül számos juttatás 13. havi munkabér az aktuális szabályzatnak megfelelően, vásárlási kedvezmény, hűségprogram, Távolsági bérlet térítés, Szakmai fejlődés és előrelépési lehetőség egy családias, támogató munkahelyi légkörben, Bejelentett, biztos munkahely, ahol elismernek és megbecsülnek. Nem okoz problémát a kétműszakos munkarend, vagy a hétvégi munkavégzés vállalásaÉrdekel a kereskedelem előny, de nem feltétel, ha a kereskedelem területén tapasztalatot szereztélLelkes, pozitív személyiség vagyMegbízhatóan, lendületesen végzed a rád bízott feladatokatSzívesen kommunikálsz a vásárlókkal