Szakács

Virtu étterem kft. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Konyhai csapatunkat szeretnénk bővíteni szakács kollégával a Virtu éttermünkben a MOL Campus 28-ik emeletén. Heti négy nap szerdától-szombatig munkavégzésbe egy műszakos munkarendbe keresünk motivált munkatársat.Az alapfeladat leírása:
a sous-chef irányítása mellettszerviz és tálalás irányításafelelős az ételek elkészítéséért a menü alapján, az ételek minőségének és ízvilágának megtartása mellett a Head Chef utasításai szerintrendelés leadása a sous-chef feléreceptúrák betartatásafelelősségvállalás a konyha összes munkájáért és munkatársáért.Az értékek amiket képviselünk:
Dolgozói élmény megteremtéseTökéletes vendégélményre való törekvés minden napCsapatmunkaBudapest egyik legelegánsabb munkakörnyezeteKiemelkedő keresetProfesszionális szakmai háttérMagas színvonalú klasszikus vendéglátás, támogató környezetKarrier- és előrelépési lehetőség, hosszútávú munkalehetőségSzakmai tréningek, utazások, egyéni képzési lehetőségTöbb évtizedes sikeres, stabilcéges háttér1-3 év tapasztalatszakaács pozícióbanReleváns szakmai végzettségAzonos pozicionálású étteremben valós szakmai helytállásIgényes, pontos munkavégzésCsapatjátékos és motivációs képességKorábbi munkahelyekről szerzett pozitív referenciaFiatalos gondolkodás és lendületMultinacionális környezetben és/vagy külföldön szerzett tapasztalat

Jelentkezzen most a következőre:
Szakács