Szakács

Mandala fogadó kft. - Rácalmás
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

A Chef teljes körű támogatásaKalkulációk és receptúrák betartásaPrecíz és önálló munkavégzésRaktárkészlet-ellenőrzésKonyhai higiénia és élelmiszer-biztonsági szabályok betartásaTanulók és a kisegítők munkájának ellenőrzéseSaját munkaterület tisztántartásaJó kapcsolat kialakítása az F&
B részleggelSzakmai irányelvek maradéktalan betartása.Kellemes környezetben történő munkavégzésKorrekt feltételek szerint, egy megbízható és hosszútávú lehetőség kereteibenSzínes, változatos munka és ügyfélkör egy négycsillagos szállodábanStabil munkahelyFejlődési és előre lépési lehetőségVidám, dinamikus csapatMinimum 1év A’ la carte éttermi/szállodai tapasztalat, szakács pozícióbanTiszta és önálló munkavégzésSzenvedélyes és csapatjátékos személyiségMegbízhatóság és pontosságKreatív szemlélet, önálló, precíz munkavégzésTerhelhetőségRugalmasságHACCP rendszer ismeret, Word és Excel tudás

Jelentkezzen most a következőre:
Szakács