Szakács

Biscayne kft. - Kecskemét
új ajánlat (01/05/2024)

munkaköri leírás

27 éve stabilan működő csepeli házhoz szállításos étterem és pizzéria keres új szakács kollégát a fiatalos, lendületes és folyamatosan fejlődő csapatába.
Amit nyújtunk:
Stabil és versenyképes fizetés
Rugalmas beosztás
Bejelentett munka
Amit elvárunk:
Önálló és igényes munkavégzés
Tanulékonyság
Terhelhetőség
Rugalmasság
Minimum 3 év szakmában szerzett tapasztalat

Új kollégát keresünk, aki szakácsként erősítené meglévő fiatalos, lendületes csapatunkat. Feladatod lesz az ételek rendelés alapján való elkészítése, tálalása, a kollégák munkájának segítése, pályád feltöltése, tisztán tartása.
Bővebben arról, miben számítunk majd rád:
Rugalmasság
Kollégákkal való kommunikáció
Gyors tanulékonyság
Étlapunkon szereplő ételek elkészítésének gyors elsajátítása
Önálló munkavégzés
Fontos, hogy:
Rendelkezz minimum szakmunkás végzettséggel
Legyen jó kommunikációs és szervező készséged
Ne okozzon problémát az esetleges váratlan szituációk kezelése
Legyen a szakmában szerzett minimum 3 év tapasztalatod
Örülünk, ha
Rendelkezel felsőfokú végzettséggel
Van aktív angolnyelv-tudásod
Szereztél már tapasztalatot adminisztratív munkakörben
Magabiztosan végzed a munkádat
Amit kínálunk
Folyamatos szakmai fejlődés
Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
Előrelépési lehetőség
Munkavégzés helye
1215 Budapest, Árpád utca 1.
Munkabér
Nettó
2 400 - 2 400
Ft /óra

Jelentkezzen most a következőre:
Szakács