Szakács

Debreceni campus nonprofit közhasznú kft. - Gödöllői Járás
új ajánlat (06/05/2024)

munkaköri leírás

Céginformáció:
A Debreceni Campus Nonprofit Közhasznú Kft. több mint 20 éves múlttal rendelkezik. Fő profilunk a rendezvényszervezés és a vendéglátás. Szakmai stábunk két évtizedes rutinjának, szakácsaink és cukrászaink hozzáértésének, valamint modern konyhatechnológiánknak köszönhetően cégünknek egy kisebb fogadás, vagy akár a több ezer főt fogadó konferencia megszervezése és kivitelezése sem okoz gondot.
Szakács
Feladatok:
Ételek készítése, tálalása
Elvárások:
Szakképzettség
Tapasztalat nem szükséges, kezdők jelentkezését is szívesen várjuk
Előnyök:
Szakmai tapasztalat
Amit kínálunk:
Versenyképes fizetés, nettó 300 ezer forint
8 órás bejelentés
Túlóra lehetőség
Hétfőtől péntekig történő nyitvatartás, szabad hétvége
Munkahelyi extrák:
Céges étkező
Zuhanyzási lehetőség
Céges rendezvények
Kerékpártároló
Parkoló
Ingyen ebéd
Munkavégzés helye:
4032 Debrecen, Böszörményi út 138. Agrár Étterem
A "
gombra kattintás után, kérem csatolja magyar fényképes önéletrajzát.

Jelentkezzen most a következőre:
Szakács