Szakács Madaras

Hungast vital kft. - Madaras
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

A kijelölt ételek elkészítése az élelmezésvezető irányítása mellett, Gépek, berendezések kezelése, munkafelület és munkaeszközök tisztán tartása. MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?Kedvező juttatási csomag, Hivatalos, bejelentett munkaviszony, Mindig pontosan érkező munkabér, Teljes munkaidős foglalkoztatás, határozatlan idejű munkaszerződés, Pontosan tervezhető munkaidő, napirend, Összeszokott, gyakorlatias csapat, Helyközi utazási költségtérítés. Ha a Te ajánlásoddal érkezik hozzánk ÚJ munkatárs, akkor többszöri pénzjutalomban részesülsz!MIKOR SZÁMÍTUNK RÁD ÉS A MUNKÁDRA?Hetente 5 nap munkavégzés mellett a heti két pihenőnap biztosított a számodra, Konyháinkon kora reggel kezdjük a napot, ezért a délutánjaink szinte teljesen szabadok. MILYEN FELTÉTELEK SZÜKSÉGESEK AHHOZ, HOGY A MUNKATÁRSUNK LEGYÉL?Legyen szakács végzettséged és legalább 2-3 éves szakmai tapasztalatod. ÖRÖMMEL VESSZÜK, ha vanközétkeztetésben szerzett tapasztalatod.