System Administrator Windows, Linux

Ert hungary kft. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

- Magas rendelkezésre állású Linux és Windows rendszerek üzemeltetése, - Részvétel komplex IT infrastruktúrák tervezésében, üzemeltetésében, fejlesztésében, - Hálózati eszközök telepítése, konfigurálása és üzemeltetése Routerek, UTMek, L3-as switchek, stb. ,- SaaS és On-Prem Szolgáltatások rendelkezésreállásának biztosítása és üzemeltetése, - Rendszermonitoring követése, logelemzés, hibaelhárítás, - Feltárt hibák elhárítása és azok kommunikálása ügyfelek és management felé, - Rendszerek és hálózatok felmérése és dokumentálása, - L1 Desktop Support csapat szakmai támogatása. Teljes arzenál. Céges eszközöktől kezdve egészen az irodai környezetig. Folyamatos szakmai fejlődés, mind elméletben, mind gyakorlatban. Fiatalosos, jóhangulatú, dinamikus és kellően rosszhumorú csapat. Csapatunk igényei és ízlése szerint fejlődő munkakörnyezet. Hallgatunk rátok, ésszerű keretek között. Céges programok, airsoft, quadozás, közös társas est, oldschool LAN party és még amit kitalálunk. Szoftverelőfizetések és akár alkalmi teszt eszközök. Érdekes és sokszínű projektek, kellően kreatív megoldásokkal. Hosszú távú, tervezhető stabilitás. Budapesti irodában való munkavégzés. Home Office lehetősége elérhető a betanulási időszak után, alkalmi szinten. És nyitottak vagyunk további fejlesztésekre, ha az számunkra befektetés. Linux szerver rendszergazdai szintű ismerete Debian, Ubuntu, Windows szerver rendszergazdai szintű ismerete, TCP/IP hálózati ismeretek, DNS szerverek ismerete, IPSec/SSL VPN megoldások ismerete, Windows kliens operációs rendszerek magas szintű ismerete, Szerver Hardware ismeretek, RAID szervezések ismerete, Társalgási szintű angol nyelvtudás. - LAMP üzemeltetésben szerzett tapasztalat, - SQL szerverek ismerete Mysql, Postgresql, MSSQL, - Mikrotik hálózati eszközök ismerete, - Tűzfal és UTM üzemeltetésében szerzett tapasztalat pfSense, Fortigate, IPTables, stb. ,- Virtualizációs technológiai ismeretek VMWare, Hyper-V, stb. ,- Microsoft 365 és Google Workspace adminisztrátori szintű ismerete, - cPanel és hasonló környezetek ismerete, - B kategóriás jogosítvány, - Középfokú, társalgási szintű és informatikai-szakmai angol nyelvtudás, - Jó kommunikációs készség és rugalmasság.