System Administrator-German Speaking

Trenkwalder kft - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Telepítések, frissítések, fejlesztések, bővítések és migrációk végrehajtása az I&
C vezérlőrendszerünk számára mind az irodában, mind a helyszínen
Megelőző és helyreállító szolgáltatási feladatok önálló végrehajtása ügyfeleink helyszínein
Rendszeres események elemzése távoli hozzáférésen keresztül és közvetlenül a helyszínen
Ügyfél tanácsadása és ügyfél-specifikus tanácsadás nyújtása
Adminisztratív tevékenységek ellátása
Elvárások / Requirements
Alkalmazott Informatika vagy Rendszerintegráció területén szerzett BSc diploma vagy tanúsítvány
Korábbi szakmai tapasztalat ideális esetben erőmű-automatizálási rendszerek terén
Alapvető ismeretek a telep technológiájáról és az automatizálási technológiáról
Részletes ismeretek a rendszerintegráció és az önálló hálózati rendszerek terén, az ezekhez kapcsolódó komponensekkel
Folyékony német és középszintű angol nyelvtudás
Amit nyújtunk / Benefits
Versenyképes fizetés a szakmai háttér alapján
Cafetéria-keret
Magán-egészségbiztosítás
Munka összetartó, barátságos közösségben
Modern és nemzetközi környezet
Rugalmas munkaidő a munka és magánélet egyensúlyának érdekében
Hibrid munkarend
Rendszeres vállalati események a egészséged és jólléted támogatására:
ingyenes egészség hetek tavasszal és ősszel, közösségi tevékenységek, csapatépítő programok, családi események és társadalmi kezdeményezések
Folyamatos képzések a szakmai tudás és készségek fejlesztésére
Változatos karrierlehetőségek egy vezető globális vállalatnál
A funkciók, üzletágak és régiók közötti együttműködés fejleszti a készségeidet és bővíti a kapcsolati hálódat is
E-bicikli bérlési támogatás
Munkatársi ajánlási bónusz
Munkavállalói kedvezmények vásárlásokra és szolgáltatásokra