Supply Planning Manager (Ellátás Tervezési Vezető)

Mol-lub kft. - Almásfüzitő
új ajánlat (07/05/2024)

munkaköri leírás

Tapasztalt Supply Planning szakember vagy néhány éves vezetői múlttal, aki jártas a tervezésben és működési kiválóságban? Szeretnél egy megbízható, stabil vállalatnál dolgozni és értékteremtő munkát végezni miközben kulcsszerepet töltesz be a stratégia alkotás és döntéshozatal előmozdításában?
Közép-Kelet-Európa egyik piacvezető kenőanyaggyártója, a MOL-LUB Kft. kollégát keres az alábbi pozícióba:
Supply Planning Manager

Helyszín:
Almásfüzitő
Milyen feladatok várnak rád?
Csapatirányítás és szakmai fejlesztés:
Felügyeli az Ellátás Tervezés csapatát, biztosítva a hatékony működést és a tagok szakmai fejlődését,
Készletezési stratégiák kialakítása és optimalizálása adatelemzéssel:
Felelős a készletezési stratégiák kidolgozásáért és folyamatos optimalizálásáért adatok és elemzések alapján annak érdekében, hogy biztosítsa a megfelelő termékkészleteket a kereslet kielégítéséhez, miközben minimalizálja a készletköltségeket,
Készletszint-felülvizsgálat és előrejelzés adatelemzéssel:
Rendszeresen felülvizsgálja a készletszinteket, és felelős a 3 havi előrejelzési folyamatért az alapanyagok és késztermékek tekintetében,
Profitoptimalizálási javaslatok és folyamatjavítások vezetése:
Aktívan részt vesz a profitoptimalizálásban, javaslatokat adva a termelési, raktározási és beszerzési folyamatok hatékonyságának növelésére. Emellett vezető szerepet vállal innovatív folyamatjavítási kezdeményezésekben, keresve a lehetőségeket a hatékonyság és a költségcsökkentés terén,
Jogszabályi és belső szabályzatok betartása, munkavállalók fejlesztése és ügyfélközpontú működés biztosítása:
Felelős a vonatkozó jogszabályok és belső szabályzatok betartásáért. Gondoskodik a munkavállalók fejlesztéséről és motivációjáról, valamint biztosítja a cég ügyfélközpontú működését és az ügyfélélmény folyamatos javítását.
Mit várunk tőled?
Felsőfokú végzettség,
Legalább 3-5 év nemzetközi környezetben szerzett szakmai tapasztalat (SCM, Demand Planning, Supply Planning v. Production Planning),
Minimum 2-3 év vezetői tapasztalat,
Jó analitikai készségek, kiváló kommunikáció és tárgyalási készség, vevőorientált szemlélet,
Haladó szintű adatelemzési és adatvizualizációs készségek (pl.:
Excel, BI eszközök)
Magabiztos tárgyalóképes angol nyelvtudás,
MS Office ismerete, SAP ismeret,
Előny:
Beszerzési és gyártás ütemezési ismeret, LEAN eszközök gyakorlati ismerete.
Amit nyújtunk számodra:
Széleskörű juttatási csomagot:
éves br. 800.000 HUF cafeteria, éves bónusz,
Korlátlan mobil csomagot belföldön (céges flotta),
Medicover egészségbiztosítást:
Széleskörű járóbeteg ellátás és alapvető éves szűrések alanyi jogon exkluzív magánklinikákon és egészségügyi intézményekben, támogatva a tudatos egészségmegőrzés,
Wellbeing juttatásokat:
Az élet 4 területén:
egészségmegőrzés, pénzügyi tudatosság és tervezés, közösség és támogatások minden élethelyzetben,
Élet- és balesetbiztosítást a munkaviszonyod teljes időtartama alatt,
Lehetőséget egy dinamikusan fejlődő, egyedi termékeket és szolgáltatásokat nyújtó szervezetnél dolgozni,
Fejlődési lehetőséget:
támogatunk abban, hogy szakmai tudásodat folyamatosan bővíthesd és új készségeket sajátíthass el.

Csatlakozz a MOL LUB csapatához, ahol izgalmas kihívásokkal teli feladatok várnak rád a supply chain területén egy dinamikus és támogató környezetben!
#LI-KKI