Supply Chain Planner

Reed magyarország kft. - Helvécia
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Nemzetközi tulajdonban lévő autóipari gyártócégünkhöz csapatuk bővítése kapcsán az alábbi pozícióra keresünk jelölteket:
Feladatok
A cég képviselete, kommunikáció a beszállítók és a vevők irányába magyar és idegen nyelven (angol)
Felfutó projektek és a szériagyártás logisztikai folyamatainak koordinálása
Alapanyag- és biztonsági készletek monitorozása, statisztikák és kiértékelések készítése. Készletek optimalizálása a mindenkori gyári igényeknek megfelelőenaz Inventory Rate KPI segítségével, ami tartalmazza a maximálisan megengedett alap, félkész –és késztermék szinteket
Beszállítókkal, vevőkkel és a fuvarozóval való kapcsolattartás, szállítási időpontok egyeztetése, szállítási terv készítés
Napi szintű kapcsolattartás a vevők által delegált logisztikai kapcsolattartókkal és kiszállításhoz köthető szolgáltatókkal
Késztermékek kiszállításának egyeztetése az ügyféllel.
Diszpozíciós és beszállítói törzsadatok kezelése, ill. egyéb rendszertechnikai beállítások elvégzése SAP-ban (SD, MM)
Beszállítói/ vevői logisztikai reklamációk feldolgozása
Keresztfunkcionális munkavégzés (helyettesítések) és feladatmegoldás a társterületekkel (projektvezetés, minőségbiztosítás, gyártás, beszerzés)
A vevő által meghatározott portálok kezelése
A logisztikai vezető támogatása a területen kitűzött célok elérésében
Elvárások
Minimum 2 év hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat
Felsőfokú végzettség
SAP ismerete
Jó kommunikációs készség
Terhelhetőség, stressztűrőképesség
Angol kommunikációképes szintű nyelvtudás
Előnyt jelent
8D ismeret, VDA és IATF ismeret
Német nyelvtudás
Amit kínálunk
Folyamatosan fejlődő ipari környezetben kamatoztathatod a tudásod
Szakmai tréningeken vehetsz részt
Fiatalos, lendületes csapat tagja lehetsz