Stratégiai Beszerző (Stratégiai/Operatív Beszerzés, Alapanyagok És Indirekt Anyagok)

Impc personnel hungária kft. - Komárom-Esztergom Megye
új ajánlat (29/04/2024)

munkaköri leírás

Megbízó partnerünk jelentős múlttal rendelkező globális gyártóvállalat magyarországi gyára, amely termékcsoportjában vezető márkájú fémtermékek tömeggyártásával foglalkozik. A gyár bővülő szervezetébe keresünk tapasztalt, gyakorlati szemléletmóddal rendelkező, elhivatott beszerzési szakembert az alábbi munkakörbe:
STRATÉGIAI BESZERZŐ (Stratégiai/operatív beszerzés, alapanyagok és indirekt anyagok)Feladatok
Az éves és rövid távú alapanyag, alkatrész, segéd- és indirekt anyag szükséglet meghatározása az értékesítési, termelési előirányzatok, készletek és megrendelések figyelembe vételével
Stratégiai Beszerzés (tendereztetések, ártárgyalások, szerződések előkészítése)
Alapanyagok, alkatrészek, segédanyagok, szolgáltatások megrendelése a beszállítóktól
Beszállítók értékelése, szállítási pontosság és minőség oldaláról, kritikus beszállítók kiemelt figyelése
A beszerzési szerződések teljesítésének ütemezése a gyártási programmal összhangban, a beérkeztetés követése
Az alapanyagok, alkatrészek rendelkezésre állásának biztosítása a szerződéses feltételek szerint
A készletek figyelése és optimalizálása, kritikus ellátási helyzetek kiküszöbölése
Szoros, naprakész együttműködés a gyártással, intézkedések kezdeményezése anyaghiány vagy beszerzett anyagok minőségi problémái esetén
Termelést akadályozó anyagellátási problémák elhárítása
Rendszeres jelentések, értékelések a gyári menedzsment és a regionális szakmai vezetés számára
Beszerzéshez tapadó csomagolási, göngyöleg, szállítási stb. költségek folyamatos figyelése, megtakarítási lehetőségek feltárása
Szoros együttműködésa a társosztályokkal ( logisztika, gyártás, sales, pénzügy)
Elvárások
Főiskolai, egyetemi diploma gazdasági vagy logisztikai szakirány
Aktív angol nyelvi készségek, tárgyalóképes nyelvtudás
Legalább 3 év (3-8év) gyártóvállalati környezetben szerzett beszerzési/ellátási lánc tapasztalat
Jártasság beszállítók értékelésében, kiválasztásában, versenytárgyalás szervezésében
Stratégiai beszerzésben - tendereztetésben, ártárgyalásban, szerződéses feltételek tárgyalásában való jártasság
Stabil Excel és ERP rendszer alkalmazási jártasság
Jó elemzőkészség, megbízható munkavégzés
Dinamikus, proaktív, rugalmas személyiség, erős cselekvőkészséggel és határozottsággal
Jó kommunikációs és tárgyalási készségekkel rendelkezik
Csapatjátékos személyiség, hatáskörében önálló döntéshozatali készséggel
Amit megbízónk nyújt
Versenyképes jövedelem, bónusz, cafeteria, utazási támogatás, hibrid munkarend
Nemzetközi környezet, barátias, támogató cégkultúra
Erős piaci pozíció, működési és szervezeti stabilitás
A munkavégzés helyeKomárom-Esztergom megye
A jelentkezés módjaVárjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését:
STRATÉGIAI BESZERZŐ (Stratégiai/operatív beszerzés, alapanyagok és indirekt anyagok), Komárom-Esztergom megye
Elérhetőségi adatokIMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó:
Sárkány Zita
Nyilvántartási szám:
20158-1/2009-5100-678