Stratégiai Beszerző - Győr

Rehau-automotive kft. - Győr
új ajánlat (11/05/2024)

munkaköri leírás

Együttműködés a nemzetközi termékfejlesztési projektcsapattalAjánlatok beszerzése, ártárgyalások és szerződéskötések lebonyolításaBeszállítók kiválasztása, értékelése és fejlesztéseBeszerzések elemzése és nyomon követéseSzerződések megkötése és SAP rendszerben való kezelése Beszerzési folyamatok optimalizálásaSzoros együttműködés a nemzetközi beszerzési hálózattalHelyi és nemzetközi beszerzési projektek koordinálásaÚj projekt támogatása beszerzési oldalrólÉvi bruttó 600. 000 Ft értékben választható cafetéria13. havi bérMunkába járási támogatás Győrön kívülről nettó 43 Ft/kmFolyamatosan fejlődő, modern vállalati környezetMegbízható, hosszútávú munkalehetőségHome office lehetőségSzéles körű juttatási csomag cafetéria mellett munkavállalói jóléti program, jubileumi bónuszFelsőfokú végzettség2-5 éves beszerzési területen szerzett tapasztalat indirekt, szolgáltatás, MRO terület előnyTárgyalási szintű angol nyelvtudásNémet nyelvtudás előnyJó kommunikációs és tárgyalási képességFelelősségvállalás és proaktív hozzáállásSAP és MS Office ismeretStratégiai gondolkodásmód és önállóságNemzetközi csapattal való együttműködés