Sport- És Rendezvényszervező

Mate sport nonprofit kft. - Hódmezővásárhely
új ajánlat (25/06/2024)

munkaköri leírás

Bővülő csapatunkba
Sport- és rendezvényszervező
Munkatársat keresünk.
Feladatok
Az uszodai programokkal, eseményekkel - edzőtáborok, versenyek – kapcsolatos szervezési és költségvetési feladatok végzése;
Rendezvényterv készítése, szolgáltatási csomagok, ajánlatok összeállítása, igények egyeztetése;
Rendezvények dokumentációinak összeállítása (árajánlatok, szerződések, költségtervek, plakátok, forgatókönyvek stb.);
Rendezvények lebonyolításának irányítása, koordinálása;
utómunkálatainak elvégzése;
Adminisztrációs feladatok végzése (pályabeosztások kezelése, teljesítés igazolások kiállítása);
Részt vesz a kft marketingtevékenységében (social media felületek kezelése);
Hazai és nemzetköziügyfélkapcsolatok ápolása;
Folyamatos kapcsolattartás a bérlőkkel.
Elvárások
Sport- és/vagy rendezvényszervező végzettség;
Pontosság, megbízhatóság, precizitás, együttműködő készség, segítőkészség;
Igényesség munkájára és megjelenésére egyaránt;
Proaktivitás, agilitás;
Jó problémamegoldó képesség;
MS Excel és Word felhasználói ismeretek.
Angol és/vagy egyéb nyelv ismerete.
Amit kínálunk
Teljes munkaidő, változó beosztás,
Havonta SZÉP kártya juttatás,
A pozícióhoz szükséges informatikai eszközök biztosítása,
Könnyű megközelíthetőség (belváros, jó tömegközlekedési lehetőséggel, zárt munkavállalói parkolóval)
Munkavégzés helye
Gödöllő Városi és Térségi Uszoda (2100 Gödöllő, Ady Endre sétány 9.)