Speditőr És Fuvarszervező

Derby group - Pest Megye
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

Súlyozottan spedíciós feladatokFuvarszervezés saját gépjárművekreSaját flotta kihasználtságának növeléseNemzetközi közúti járatokkal kapcsolatos fuvarfeladatok adminisztrálásaEgyéb fuvarozással kapcsolatos ügyintézésVersenyképes keresetIgényes és családias munkakörnyezetJó munkahelyi közösségMobiltelefonReleváns szakmai végzettség kötelezőMinimum 3 éves releváns munkatapasztalatSzámítógépes ismeret Word, Excel valamint útvonaltervező szoftver ismeretePrecíz, önálló munkavégzésNémet és/vagy angol nyelvismeretMegbízhatóság, önállóság, jó problémamegoldó képesség, jó kommunikáció Olyan érdeklődők jelentkezését várjuk, akik a saját autós fuvarszervezés mellett az extra kapacitás igényeket képes a piacon értékesíteni, akár új megbízók/partnerek felkutatásával vagy meglévő alvállalkozók használatával.