Spa Attendant

Corinthia hotel budapest - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Uplift Your Career with Corinthia Budapest!
Főbb feladatok:
A Spa általános tisztaságának, rendezettségének biztosítása
Napi általános takarítási folyamatok elvégzése
A Spa tárgyi eszközeinek kezelése (nyilvántartás, leszámolás, bekészítés, feltöltés stb.)
Szoros együttműködés a Spa munkatársaival - felmerülő technikai problémák, szabálytalanságok, szokatlan vendég viselkedések jelentése a vezetőség felé
A Spa vendégek támogatása, útbaigazítása, kéréseinek teljesítése
A Spa operatív működését érintő egyéb kijelölt feladatok ellátása
Az ideális jelölt:
Legalább 1 éves releváns szakmai tapasztalat
Középfokú szakirányú végzettség
Társalgási szintű aktív angol nyelvtudás
Fizikai terhelhetőség
Rendezettség és támogató munkaattitűd
Érdeklődés és nyitottság a Wellness/Spa kultura iránt
Juttatások:
Versenyképes fizetés Cafeteriával
Személyzeti étkezés a műszak alatt
Magán egészségbiztosítás
Munkaruha mosoda szolgáltatással
Nemzetközi Corinthia kedvezmények
Munkavállalói elismerési díjak és események
Prémium munkakörnyezet
A jelentkezéshez kérjük csatolja szakmai önéletrajzát.
CORINTHIA BUDAPEST, HUNGARY
Corinthia.Com