Sörfőző

First craft beer kft. - Budapest
új ajánlat (05/07/2024)

munkaköri leírás

Sörfőzések és azok előkészítő munkáinak lebonyolításaSörfőző oldali gépek üzemeltetéseSörök fejlesztésében való kreatív munkaSörök erjedésvezetése és kezeléseKopó alkatrészek cseréje, szervizekkel való kapcsolattartásA működtetett gépek, berendezések tisztán tartása, az üzem higiéniájának fenntartásában való részvételA pozícióhoz tartozó adminisztratív feladatok elvégzéseFiatal, progresszív és összetartó csapatJó hangulat, modern munkakörnyezetLehetőség saját termék fejlesztéséreInspiráló, kreatív környezet és jó fejlődési lehetőségekVersenyképes fizetésÉlelmiszeripari vagy gyártóüzemi tapasztalatSörfőzői vagy házi sörfőzőitapasztalatJó problémamegoldó-készség, műszaki érzékFelhasználói szintű számítógépes ismeretekCsapatmunkára való készségGépészeti és gépek karbantartásával kapcsolatos végzettségÉlelmiszeripari - sörfőző szakirányú végzettség vagy hasonló szerületen szerzett tapasztalatSöripari gépkezelői tapasztalatSörpiaci ismeretek, sörtrendek ismerete

Jelentkezzen most a következőre:
Sörfőző