Software Test Engineer (E/E Engineering Services)

Thyssenkrupp - Nagykanizsa
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

  • Beágyazott rendszerek funkcionális és biztonsági automatizált tesztjeinek fejlesztése hardware-in-the-loop környezetben
  • A szoftvertesztek megtervezése, implementálása pythonban
  • Tesztek futtatása és kiértékelése
  • Teszt naplók analízise és a tesztek karbantartása
  • A tesztelési dokumentáció elkészítése, átvizsgálása és karbantartása
  • Új szoftvertesztelési technológiák, módszerek és eljárások kidolgozása
  • Együttműködés a szoftverfejlesztő kollégákkal, csapatokkal
  • Felsőfokú végzettség mérnöki vagy IT területen
  • Python programozási tapasztalat
  • C programozási nyelv ismerete
  • Középfokú angolnyelv-tudás (szóban, írásban)
  • Kiváló analitikus és problémamegoldó készség
  • Csapatjátékos hozzáállás

Előnyök

  • Beágyazott valósidejű szoftverek fejlesztésében, tesztelésében szerzett gyakorlat
  • Script nyelvek ismerete (bash, matlab, expect)
  • Tapasztalat HIL (hardware-in-the-loop) tesztkörnyezetekkel
  • ISTQB - CTFL bizonyítvány
  • A XI. kerületben található modern irodaházunkban kreatív környezetben dolgozhatsz, ahol sok színes közösségi tér, saját moziterem és egy skybar is vár
  • Rugalmas munkaidővel és home office lehetőséggel támogatunk (a legtöbb területen a havi munkaidő 60%-a)
  • Versenyképes fizetést és széleskörű juttatásokat (cafeteria és bónusz) biztosítunk számodra
  • Részese lehetsz egy sikeres, gyorsan növekvő technológiai vállalatnak
  • Új nyelveket tanulhatsz nálunk (5 nyelv közül választhatsz)
  • Szabadidős programokon kapcsolódhatsz ki (társasjátékok, sportolási lehetőség)