Software Safety Engineer

Thyssenkrupp - Szigetszentmiklósi Járás
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Software safety engineer pozícióban lehetőséged nyílik kreatív oldalról megközelíteni a biztonságkritikus szoftverfejlesztést. Ennek keretein belül a V-modell mentén több ponton belekapcsolódhatsz egy szoftver életútjába. Munkáddal hozzájárulhatsz egy jövőbemutató technológia fejlődéséhez, még kiaknázatlan területeken.

  • Safety mérnökként holisztikusan láthatsz rá a teljes folyamatra, a fejlesztés teljes sikerének érdekében
  • Safety koncepció kidolgozása innovatív autóipari projektek keretein belül
  • Mechatronikus rendszerek biztonsági analízisének készítése és karbantartása (FMEA, FTA, FMEDA)
  • Különböző fejlesztési projektek V-modell mentén történő biztonságkritikus felülvizsgálata
  • Validációs tevékenységek támogatása
  • Belső és külső megrendelőkkel való egyeztetés műszaki oldalról
  • Folyamatos tanulás iránti vágy, fejlődési szándék, új kihívások keresése
  • System design, szoftver fejlesztés vagy tesztelés területén szerzett tapasztalat
  • Határozottan és precízen képviseled a project érdekeit
  • Analitikus, proaktív szemlélet
  • Magabiztos angolnyelv-tudás
  • Problémák kreatív megoldása
  • Hatékony érdekérvényesítés
  • Előny:
    • Rendelkezel automotive területen szerzett tapasztalattal
    • Érdekel egy innovatív, dinamikus fejlesztői környezet
    • Biztonságkritikus rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat - pl. Risk Analysis, Functional Safety Concept
    • ISO 26262 szabvány ismerete
    • C programozás nyelv és Matlab/Simulink környezet ismerete
    • Beágyazott rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • A XI. kerületben található modern irodaházunkban kreatív környezetben dolgozhatsz, ahol sok színes közösségi tér, saját moziterem és egy skybar is vár
  • Rugalmas munkaidővel és home office lehetőséggel támogatunk (a legtöbb területen a havi munkaidő 60%-a)
  • Versenyképes fizetést és széleskörű juttatásokat (cafeteria és bónusz) biztosítunk számodra
  • Részese lehetsz egy sikeres, gyorsan növekvő technológiai vállalatnak
  • Új nyelveket tanulhatsz nálunk (5 nyelv közül választhatsz)
  • Szabadidős programokon kapcsolódhatsz ki (társasjátékok, sportolási lehetőség)