Software Architect (E/E Engineering Services)

Thyssenkrupp - Gödöllői Járás
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

  • Szoftver követelmények analízise és írása
  • Rendszerstruktúra szoftver-oldali fejlesztése
  • Szoftver architektúra modell fejlesztése, karbantartása
  • Szoftver biztonságkritikus, és cybersecurity koncepciók készítése illetve támogatása
  • Koncepciók, design pattern-ek készítése és alkalmazása
  • Komponens követelmény leírása
  • Hatásanalízis és biztonságkritikussági elemzések készítése
  • Fejlesztői csapatok szakmai támogatása
  • Villamosmérnök, mechatronikai mérnök, informatikus, vagy egyéb szakirányú végzettség
  • Komplex szoftver rendszer ismeretek és gondolkodásmód
  • 3-5 éves fejlesztői tapasztalat
  • Beágyazott rendszerek programozási ismerete
  • Angol nyelv tárgyalás szintű ismerete
  • Eredményorientált gondolkodás
  • Agilis önálló munkavégzés, időmenedzsment
  • Jó kommunikációs képesség és kezdeményezőkészség

Előny:

  • UML/SysML
  • AUTOSAR
  • ISO26262
  • ISO21434 ismeretek
  • A XI. kerületben található modern irodaházunkban kreatív környezetben dolgozhatsz, ahol sok színes közösségi tér, saját moziterem és egy skybar is vár
  • Rugalmas munkaidővel és home office lehetőséggel támogatunk (a legtöbb területen a havi munkaidő 60%-a)
  • Versenyképes fizetést és széleskörű juttatásokat (cafeteria és bónusz) biztosítunk számodra
  • Részese lehetsz egy sikeres, gyorsan növekvő technológiai vállalatnak
  • Új nyelveket tanulhatsz nálunk (5 nyelv közül választhatsz)
  • Szabadidős programokon kapcsolódhatsz ki (társasjátékok, sportolási lehetőség)