Sofőr/Személyi Segítő

Boldog gizella alapítvány - Biatorbágy
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

A támogató szolgálat munkatársaként sérült gyermekek, mozgásukban korlátozott idősek, illetve demenciával élő idős személyek szállítása, személyi segítővel közösen, ebédszállítás, gépjárművel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása- határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony- munkábajárás költségtérítése- ingyenes étkezés munkaidőben- munkaruha- negyedévenkénti teljesítmény-alapú bónusz- stabil munkahelyi háttér, családbarát munkahely- igény esetén lakhatási lehetőség nővérszállón- jó hangulatú csapat, családias környezetgépjármű-vezetési tapasztalat B-kategóriás, 7 személyeskisbuszjó kommunikációs képességempátia idősekkel, sérült személyekkel, rugalmasságérvényes erkölcsi bizonyítványkorábban betöltött hasonló munkakörtámogató szolgálatos segítő képesítés