Sofőr Oktató/Koordinátor

Baton transport bulgaria eood magyarországi fióktelepe - Érdi Járás
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Sofőrök elméleti és gyakorlati betanítása, oktatása, vizsgákra történő felkészítése. Sofőrökkel kapcsolatos nyilvántartások, egyéb adminisztráció naprakész vezetése és kezelése. Sikeresen munkábaállt sofőrök koordinálása, irányitásaOktató anyagok készítése, bővítése. Közvetlen kollegák helyetesítése. Kötelező felszerelések biztosítása. Beszerzési feladatok ellátása. Okmánykezelések és biztosítási ügyletek elvégzése. Versenyképes bérezésCéges laptop, mobiltelefonBiztos munkahelyCéggel együtt történő fejlődésSaját értékek, tapasztalatok, ötletek implementálása a cég életébe. Home office lehetőségRugalmas munkaidő beosztásMinimum középfokú végzettség. Aktív, minimum középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban. AETR jogszabály és/vagy 561/2006/EK rendelet ismerete. Legalább 3 év hasonló pozícióban szerzett releváns tapasztalat. Megbízható számítógépes ismeretek. Jó kommunikációs képesség. Proaktívgondolkodásmód.Felelősségteljes, önálló munkavégzési képesség. Rugalmas hozzáállás a probléma megoldásokhoz. Stressztűrő képesség. Dinamikus, fejlődni vágyó személyiség. Munkahelyhez közeli lakhely. C, C+E jogosítvány megléte. Felsőfokú angol nyelvismeret. További nyelvek ismerete. Azonnali munkakezdés.