Shop Asszisztens

Mol magyar olaj- és gázipari nyilvánosan működő részvénytársaság - Budapest
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

A kategória managerek munkájának támogatása a rendszerben történő adminisztrációval, úgy, mint cikktörzs karbantartás, listázások, árbeállítások, promóciós beállítások, továbbá egyéb adminisztrációval, úgy, mint szerződések kezelése, kiszámlázások adminisztrációja.Fő felelősségek:
Karban tartja a cikktörzset, folyamatos ellenőrzésekkel biztosítja, hogy az adatok a rendszerekben pontosan szerepeljenek.A promóciós folyamatokhoz kapcsolódva beállítja a kedvezményeket, a különböző promóció típusokat, és ezen beállításokat az akció kezdete előtt ellenőrzi.A listázási folyamat szerint elvégzi a termékek belistázását, szükség esetén a termékek adatait a szállítóktól bekéri. Beállítja az átadói és fogyasztói árakat a kategória managerek kérései alapján.Kezeli, és adminisztrálja a szállítói szerződéseket, illetve nyomon követi a havi kiszámlázásokat, és az ezzel kapcsolatos kimutatásokat folyamatosan frissíti.Középfokú végzettség.Minimum egy év szakmai tapasztalat.Kommunikáció, csapatmunka, pontos munkavégzés.MS O365 felhasználói szintű ismerete.