Seo És Online Szerkesztő Munkatárs

Mediaworks hungary zrt. - Budapest
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Téma- és kulcsszókutatások végzéseHeti/havi tartalmi tervek készítése téma- és kulcsszókutatások alapjánA javaslatok alapján elkészült szerkesztőségi anyagok cikkek és egyéb tartalmak ellenőrzése, hiba esetén javítás/egyeztetés a szerkesztőkkelCMS kezelése, cikk és egyéb oldalak keresőoptimalizálásaSEO szövegírás – eseti jelleggelGoogle algoritmusváltásokból adódó kihívások kezelése a vezető segítségévelTermékfejlesztési projektek támogatásaKapcsolattartás a szerkesztőségekkel és a szerződött partnerekkelRiportok készítéseNagyvállalati háttérVersenyképes bérezésFolyamatos fejlődési lehetőségJó csapat MUNKAVÉGZÉS HELYE:
BudapestFelsőfokú végzettségKözépfokú idegennyelv-tudásSEO területen elsősorban On-Page SEO szerzett minimum 1 éves tapasztalatGyakorlat SEO szövegírás, tartalomfejlesztés és On-Page SEO területekenOnline újságírói/szerkesztői tapasztalatGyors, precíz, hatékony munkavégzésCsapatban történő, de önálló munkavégzésre való készségAgilis gondolkodásmód és proaktivitásGoogle Search Console és GA4 felhasználói szintű ismereteFejlesztési projektekben szerzett tapasztalat