Senior Számviteli Munkatárs

Bkk zrt. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Projekt elszámolásokban, projekt szabályozásban való részvétel
Új projektek havi monitorozása
Halasztott bevételek fkv-i oldal havi analitika elkészítése és egyeztetése
Projektekre kapott előlegek/támogatások rendezése
Projektes eszközök szakterületekhez rendelése
Elhatárolásokhoz, és egyéb mérlegszámlákhoz, eredményszámlákhoz kapcsolódó főkönyvek ellenőrzése, egyeztetése a kontrolling területtel
Projektes lekönyvelt számlák adókódjának havi ellenőrzése
Kimenő lekönyvelt számlák adókódjának havi ellenőrzése
Havi, éves záráshoz analitikus riportok, számlaleltárak készítése egyeztetése, egységesítése, felügyelete
Időszaki eltérés elemzések
Jellegétől eltérő egyenlegek ellenőrzése
Külső KSH, MNB, Pénzügyminisztérium és belső adatszolgáltatások
TAO adatszolgáltatás
Egyéb szakértői ad-hoc feladatok
A havi, éves zárási feladatokban, beszámolók összeállításában való aktív részvétel
A számviteli elszámolások megfelelő bizonylati alátámasztásának, dokumentációjának biztosítása és irattározása
A könyvvizsgálaton, adóvizsgálaton, illetve egyéb szervezetek által indított vizsgálatokon való részvétel
A hatékony, intenzív együttműködés a BKK Zrt. és kapcsolt vállalkozásainak ideértve különösen a BKV Zrt.-t megfelelő szervezeti egységeivel a gördülékeny adatfeldolgozás érdekében.
A speciális gazdasági jogszabályi változások követése, átvezetése a Társaság számviteli elszámolásainak rendszerében
A belső szabályozó környezet jogszabályi megfeleltetése, a szabályzatokon történő változtatások átvezetése
Külső helyszíneken BKK Zrt telephelyei személyes kapcsolattartás.Egy innovatív és elhivatott közösség tagja leszel.
Vezetőd nyitott az ötleteidre, támogatja a szakmai fejlődésedet és karrieredet.
Munkakultúránk egyik eleme a hibrid munkavégzés.
A belváros szívében dolgozhatsz, ahová bármikor bárhonnan könnyen eljuthatsz.
Megújult irodaházunkban modern munkakörnyezetet biztosítunk.
Éves bruttó 420.000 Ft-os cafeteriával várunk.
Transzparens javadalmazási rendszer szerinti fizetés.
Ha bringával jössz dolgozni, a biztonságos tárolásra sem lesz gondod.Felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkezel
Van mérlegképes könyvelői végzettséged
Rendelkezel 3-5 év szakmai tapasztalattal
Van tapasztalatod az SAP használatában, különös tekintettel az AM, FI, MM modulra
Magabiztosan használod az MS Office-t, különösen az Excelt