Senior React Frontend Fejlesztő

Trendency online zrt. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Nagyvállalati webes alkalmazások portálok, webshopok frontend fejlesztésereszponzív / mobile-first felületek létrehozásaegyüttműködés a backenddel REST API-k bekötésébenperformanciára, security-re, skálázhatóságra vonatkozó irányelvek ismerete és használataprojektek szakmai tervezése, becslése és aktív részvétel a kivitelezésbenrészvétel a felületek tervezésében és együttműködés a UX/UI csapattalbest practice-ek és coding guideline-ok betartása, dokumentáláscode reviewa csapatodban dolgozó kollégák mentorálása, segítéseszakmai tréningek, céges workshop-ok, egyénre szabott képzési terv, Udemy kurzusokhoz hozzáférésTrendency VIP Membership:
extra juttatások 1 éves munkaviszonytól pl.:
Medicoverkedvezményes fogászati kezelések több budapesti helyszínenAYCM sportpass – kedvezményes sportolási lehetőségbelvárosi lokáció, IX. kerületi irodánk könnyen megközelíthető, ha éppen kedved van bejönnicsaládias hangulat, nagy konyha, korlátlan kávé, tea, sörcsaphónapindító reggeli, szülinapi tortázások, heti gyümölcs-és nasi naprugalmas munkaidő, hibrid munkavégzés heti 3-4 nap home office vagy távmunkabicikli tároló, zuhanyzási lehetőségkutyabarát munkahelyminimum 5 év frontend fejlesztői munkatapasztalattal rendelkezel, amiből legalább 3 év React 16.8+ és TypeScript tapasztalatstabil HTML5/CSS3/JavaScript ES6/TypeScript tudással rendelkezelvan tapasztalatod React 16.8+ libraryvel, és functional component-ekkelszeretsz csapatban dolgozni, nem idegen számodra a mentorálás, code review semvettél már részt portálok, webshopok, weboldalak frontend fejlesztésébenmagabiztos Git használó vagy Github, Gitlabügyesen priorizálsz, és jól kommunikálszjártas vagy TDD-ben, unit és E2E tesztek készítésében JEST, React Testing Library, Playwrightszeretsz teljes felelősséget vállalni a rád bízott feladatokért, az ownership vállalás számodraNext.JsMaterial UI, CSS-in-JS Styled-Component/EmotionGyakorlat state management libraryvel Zustand, Redux/Toolkit, stb. Nagy látogatottságú portál oldalak fejlesztéseTapasztalat agilis fejlesztésbenJIRA, ConfluenceStorybookAccessibility a11ySEO, SSR