Senior Pr Manager

Positive by hinora group kft - Budapest
új ajánlat (11/05/2024)

munkaköri leírás

Senior PR managert keresünk erős vállalati kommunikáció és issue management tapasztalattal és stabil tanácsadói skillsettel. Főbb feladatok:
PR kampányok stratégiai és taktika tervezése és a kivitelezésben való részvételÜgyfélkapcsolat-tartás, tanácsadói tevékenységTémamenedzsment, közlemények, háttéranyagok készítése – élő sajtókapcsolatok mozgatásaPrezentációk készítése és prezentálás magyar és angol nyelvenProjektmenedzsmentVersenyképes bérezést nyújtunk, amit a teljesítményértékeléseken skálázunk fel, így közösen döntjük el, hogy honnan hova szeretnél eljutni. Szakmai képzési lehetőségeket biztosítunk. Ezenkívül az ország egyik legnagyobb integrált ügynökségeként folyamatosan a formabontó, kreatív megoldásokon dolgozunk, aminek a PR szerves részét képezi - magyarul, itt nem csak sajtóközleményeket írunk. Hazai és nemzetközi top márkák pozícionálásán dolgozhatsz egy olyan innovatív, támogató vezetőséggel, akik igyekeznek a marketingszakmában is mindig valami újat alkotni, és ebbe téged is bevonnak, ha van rá affinitásod.Hibrid munkavégzés folyik:
heti 1-2 nap home office és az iroda között, a Hősök terétől 2 percnyire. Amiből nem tudunk engedni:
erős tanácsadói szemlélet, jó témamenedzsment, kiváló íráskészség és sajtókapcsolatok.Mi mindent várunk?Legalább 7 éves, referenciával igazolható szakmai tapasztalatot, kommunikációs ügynökségi oldalról mindenképpenJó témaérzékenységet és kiváló íráskészségetPR eszköztár széles ismeretétNapi szinten használt, folyékony angol nyelvtudást szóban és írásbanStratégiai gondolkodást, és jó implementációs készségetErős kommunikációs és problémamegoldó készséget szóban és írásban egyarántMegoldásorientált gondolkodást, és proaktivitástFelelősségteljes munkavégzést, és megfelelő csapatjátékotNem hátrány, ha van valami szupererőd, ami ad egy kis pluszt a csapat tudásához és kompetenciakészletéhez Előny, ha van tapasztalatod pharma, pénzügyi, vegyipari és retail szektort érintő PR-kommunikációs tevékenységben, illetve personal brandingben. Jó, ha túllátsz a klasszikus sajtózáson, és van tapasztalatod kreatív PR megoldások megvalósításában. Továbbá, ha az angolon kívül beszélsz más nyelveket is, jó néhány országot lefedünk az ügyfeleinkkel.