Senior Munkagéptervező Mérnök

Humanfield kft - Pest
új ajánlat (05/07/2024)

munkaköri leírás

Senior munkagéptervező mérnök (16-2887)
Nemzetközi járműipari partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
Feladatok
Műszaki projektek koordinálása az ajánlattételtől a kivitelezésig,
Mezőgazdasági járművek és munkagépek alkatrészeinek tervezése 3D tervezőszoftverrel,
Járműkoncepciók létrehozása,
Rendszerek és alkatrészek integrálása a teljes járműbe,
Tervezési felülvizsgálatok végrehajtása,
Költségbecslés, beszállítók kiválasztása.
Elvárások
Legalább 5 év gépész tervezőmérnökként szerzett tapasztalat,
Tapasztalat mobil munkagépek vagy mezőgazdasági járművek tervezésében,
Folyékony, aktív angol VAGY német nyelvtudás,
Gépészmérnök diploma.
Amit kínálunk
Folyamatos fejlődési lehetőség egy nemzetközi csapatban,
Új, izgalmas, kihívásokkal teli projektek,
Hibrid munkavégzés,
Szakmai képzések,
Nyelvtanulási lehetőség,
Munkába járás támogatása.
A munkavégzés helye
Pest vármegye