Senior Minőségbiztosítási Mérnök - Autóipar

Johnson electric hungary kft. - Heves Megye
30+ napja (29/04/2024)

munkaköri leírás

Gyártási folyamatok felügyelete és fejlesztése minőségügyi szempontbólGyártócsarnok minőségügyi folyamatainak koordinálásaJavító és hibamegelőző intézkedések bevezetése és lekövetéseMinőségügyi kollégák mérnökök, technikusok munkájának támogatása és koordinálásaFMEA APIS, Control Plan aktualizálásaMinőségügyi munkautasítások készítése, felülvizsgálata és oktatásaAktív részvétel a vevői auditok és látogatások előkészítésében és lebonyolításábanRészvétel a vevői reklamációk kezelésébenTámogató részvétel a folyamat és rendszerauditok végrehajtásábanStabil, hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan növekvő multinacionális autóipari gyártó cégnélGyártósori minőségügyi csapat munkájának irányítása, támogatásaVersenyképes fizetés és juttatási csomag cafeteria, éves bónusz, utazási költségtérítés stb. Rugalmas munkaidő beosztásFolyamatos tanulási és fejlődési lehetőség, inspiráló munkahelyi környezetFelsőfokú műszaki végzettség minőségbiztosítási mérnöki szakirány előnyLegalább 2-3 év releváns szakmai tapasztalat preferáltan autóipari gyártó környezetbenKoordinálási tapasztalat előny, de várjuk jelentkezésed akkor is, ha következő karrierlépcsődet Lead szerepkörben képzeled el. Ilyen jellegű ambicióidat részletes fejlődési tervvel tudjuk támogatniIATF 16949 és Automotive Core Tools ismeretek 8D, PDCA, FTA, Ishikawa, 5Why, ParetoAktív kommunikációs szintű angol nyelvtudásAnalitikus gondolkodásmódPontos, precíz munkavégzés