Senior Marketing Munkatárs

Porsche inter auto hungaria kft. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Részvétel a rendezvények, kitelepülések előkészítésében, lebonyolításában;
Kapcsolattartás ügynökségekkel, beszállítókkal;
Kreatív kommunikációs eszközök előkészítése;
Versenytárs figyelés;
Marketing-koncepciók kidolgozása;
A cég online felületeinek kezelése;
Marketingvezető munkájának támogatása.Kulturált, színvonalas munkakörülmények;
Professzionális, támogató csapat;
Egyéb béren kívüli juttatások pl.:
sportolási támogatás, egészségbiztosítás;
Folyamatos fejlődési lehetőség.Felsőfokú szakmai végzettség,legalább 5 év tapasztalat marketing-kommunikáció, termékmarketing és rendezvényszervezés területén,aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás német nyelvtudás előny,kreatív, kommunikatív, proaktív személyiség,B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat.