Senior Marketing Menedzser

Notus media kft. - Budapest
30+ napja (25/04/2024)

munkaköri leírás

Online kampányok médiatervezése és menedzselése,prezentációk készítéseonline és offline ajánlatok készítéseSocial Media PPC kampánymenedzsmenthazai és külföldi ügyfelekkel és angol beszállítókkal való kapcsolattartás angol nyelven isJunior kampánymenedzserek irányításakampányok pontosadminisztrációja, kimutatások készítésebrainstormingokon aktív részvétel pl. vizuális kreatívok, kampányok kialakítása,kreatív szövegírásokaz ügynökségimunka teljes spektrumában részvétel, szerződések kialakításarugalmasan homeoffice, illetve hibrid munkavégzési lehetőségfolyamatos tanulási lehetőség az ügynökségi munka teljes keresztmetszetébensokrétű fejlődési lehetőség, angol nyelv használatatapasztalatszerzés vezetői területenértékes szakmai referencia ismert, akár piacvezető Ügyfelekkel és márkákkaltagja lehetsz egy professzionális, családias kis csapatnakkellemes munkakörnyezet és munkakörülmények napfényes irodában a MOM park közelében a 12. kerületbenmunkavállaló barát, humánus munkahelyfiatalos és dinamikus csapat:
nálunk fontos vagy te, és az egyéni ötleteid is8 órás, teljes munkaidős alkalmazotti jogviszonyügynökségi viszonylatban kiemelten versenyképes fizetéskizárólag hosszú távra keresünk munkatársat, minimum 1-2 évig tartó munkavégzés vállalását tervezők jelentkezését várjuk1-3 év ügynökségi vagy vállalati gyakorlat online marketing területenOffice csomag Excel, Word, PPT stb. gyakorlott kezelése, jártasság és affinitás a számok területén, gyors felfogó képességFacebook és GA4 kampánykezelési tapasztalat, online marketing iránti érdeklődésfelsőfokú végzettség ésminimum középfokú angol nyelvtudásprecizitás, megbízhatóság és proaktivitás, kreatív és analitikus gondolkodássalterhelhetőség, jó memória, problémamegoldó és kommunikációs készséglojalitás, képesség önálló- és csapatmunkáranapi 8 órás munkavégzésAdwords és TikTok kampánykezelési tapasztalatprogramozási / technikai, esetleg grafikai jártasságkereskedelmi, marketing, kommunikáció és médiatudomány, gazdaság-tudományi, vagy marketing érdeklődésű pénzügyi szakon végzettekonline marketing iránti lelkesedés, online trendek és közösségi oldalak ismeretereferenciák, B kategóriás jogosítvány és autóvezetési gyakorlatdíjazzuk, ha egyéniség vagy!