Senior Linux Rendszergazda / Devops

Microsec zrt. - Budapest
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Munkatársainktól érkező, a meglévő informatikai rendszereinkkel kapcsolatos igények fogadása, kezelése és megoldásaHibakeresés, naplófájlok elemzéseRendszerek dokumentálásaAlkalmazásgazdai feladatokSaját fejlesztésű alkalmazás és rendszer komponenseinek telepítése, üzemeltetése, telepítői és üzemeltetői dokumentációk karbantartásaHosszútávú munkalehetőség egy stabil, piacvezető, dinamikusan növekvő vállalatnálBarátságos, támogató szervezeti háttérrel, mentorral és önképzésre fordítható idővel és költségkerettel biztosítjuk a szakmai betanulásod és fejlődésedModern irodai környezet a Graphisoft parkban, reggel és délután buszjárat a Graphisoft és az Árpád híd pesti hídfője közöttHibrid munkavégzés heti 2 nap Home office lehetőségFolyamatos szakmai fejlődésCsapatépítő események, teraszpartikVersenyképes jövedelem mellett kiemelkedő béren kívüli juttatások:
Évi bruttó 780.000 Ft cafetériateljesítményértékelésen alapuló jutalmazási rendszer min. évi plusz egy havi bércéges árbevételi cél elérése esetén év végi célprémiumingyenes parkolás mélygarázsunkban, zárt biciklitároló, öltöző és zuhanyzóTe vagy az ideális jelölt, ha:
Proaktív hozzáállással, gyorsan és magas színvonalon dolgozolmunkád precíz és pontosnyitott vagy új dolgok tanulására és gyorsan tanulszSzakirányú BSc vagy MSc végzettség és hasonló munkakörben szerzett 5 éves tapasztalatA következő technológiák használatában, üzemeltetésében szerzett gyakorlat:
- Linux rendszerüzemeltetői gyakorlat- Apache webszerver üzemeltetői gyakorlat- PostgreSQL/MySQL/Oracle adatbázis üzemeltetői gyakorlat legalább az egyik- TCP/IP és Ethernet hálózatok működési alapjainak ismereteAz alábbi technológiák ismerete vagy nyitottság azok folyamatos elsajátítására:
- RHEL/CentOS/Oracle Linux szerverek üzemeltetése- VMware virtualizációs környezetben virtuális gépek menedzselése- OpenLDAP adatbázis kezelése- Alkalmazás- és rendszermonitorozás Icinga, Zabbix, Nagios- PostgreSQL/MySQL adatbázis üzemeltetése- Bash ismerete- Automatizálás- Docker technológia ismerete- Ansible ismerete- Springboot alkalmazások üzemeltetése- GlassFish/Payara/Weblogic/JBoss alkalmazás szerver üzemeltetéseTovábbi szkript nyelvek valamelyikének ismerete Python, PerlPKI ismeretek SSL/TLS konfiguráció, X509 tanúsítványok menedzseléseSzakmai minősítésekKommunikációs szintű angol nyelvtudás